بلبرینگ خطی 10 - LM10UU

15,800 تومان
مدل کالا : LM10UU
Stock 79

Overview

بلبرینگ خطی 10 - LM10UUبلبرینگ خطی یا بال بوشینگ (بیرینگ خطی) در تمامی دستگاه ها و مکانیزم هایی که نیاز به حرکت رفت و برگشت دارند استفده می گردد.ابداع بلبرینگ خطی پس از احساس نیاز برای جابجا...

بلبرینگ خطی 10 - LM10UU


بلبرینگ خطی یا بال بوشینگ (بیرینگ خطی) در تمامی دستگاه ها و مکانیزم هایی که نیاز به حرکت رفت و برگشت دارند استفده می گردد.

ابداع بلبرینگ خطی پس از احساس نیاز برای جابجایی رفت و برگشت بر روی یک میله راهنما که با مشکل مواجه شد صورت پذیرفت ، مشکل این بود که هر چه طول میله راهنما بیشتر میشد خیز و تنش میله به همان نسبت افزایش میباید که برای حل این مشکل از یاتاقان استفاده شد، اما استفاده از یاتاقان لغزشی اصطکاک را بشدت افزایش داد که در کورس های زیاد اصلا مناسب نبود.پس مهندسین برای غلبه بر این مشکل یاتاقان را با ساچمه و بوش ترکیب نموده و به این صورت بلبرینگ خطی ابداع و به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت.

در حقیقت بلبرینگ خطی زمانی استفاده میشود که شفت بخواهد نقش میله راهنما را ایفا کند،در این شرایط بسیار مهم است که حرکت با بالاترین دقت و بدون کوچکترین لقی انجام شود . به همین سبب استفاده از بلبربنگ خطی در مکانیزم های حرکتی طولی پیشنهاد می گردد.


1397/02/01 23:55:47

مانند عکس هر سفارش شامل 2عدد بلبرینگ هست ..؟


پاسخ:
باسلام.
هر واحد شامل یک عدد بلبرینگ می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

محصولات مرتبط