ثبت نام در فروشگاه روبو مارکت  بدون محدویت برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و رایگان می باشد، اما قوانین و قواعدی  در ذیل می‌آید که رعایت آن موجب بهبود عملکرد و ارائه سرویس بهتر به شما عزیران خواهد شد.از همه عزیران خواهشمندیم با رعایت این قوانین ما را در این راه یاری رسانند.
1- از کاربران درخواست می نماییم هنگام ثبت‌نام ، از کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود استفاده نمایند.
2- کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید اطلاعات درج شده در سایت، به صورت صحیح وارد شده‌اند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.
3- اطلاعات کاربران با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک گذاشته نخواهد شد و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
4- فروشگاه روبومارکت میتواند جهت ارسال بسته‌های هدیه، اطلاع از محصولات جدید، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌ها و زیر مجموعه های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
5- کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در این وب‌سایت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات وجود نخواهد داشت.
6- کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در فروشگاه خودداری نمایند.(این قانون برای ادارات دولتی،شرکتها و موسسات با هماهنگی قبلی قابل تغییر می باشد)
7-محصولات - خدمات و محتوياتی که تولید و عرضه می‌گردد، صرفاً جهت استفاده‌ خریداران هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب را بدون ذکر منبع ندارد. استفاده از محتویات این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است.