روبومارکت با توجه به  فعالیت در حوزه بازرگانی و دارا بودن دفاتر فعال در چین و هنگ کنگ، امکان خرید و حمل کالاهای مورد نیاز مشتریان خود را از کلیه سایت های چین و خاور دور را با کمترین هزینه حمل و نقل به کشور را دارا میباشد.
همانطور که اطلاع دارید بسیاری از سایت های معتبر و مطمئن  کشور چین فقط  دارای سرویس های داخلی میباشند و تنها به داخل چین سرویس و خدمات ارائه میدهند ، لذا برای خرید نیار به حساب  بانکی و آدرس فعال در چین باشد .با توجه به سابقه حضور ما در بازار چین و دارا بودن کارمندان بومی چین در کنار پرسنل ایرانی فارسی زبان مستقر در دفتر چین و درخواستهای مکرر شما عزیزان برآن شدیم تا از پتانسیل موجود کمال استفاده را برده و شما را در کلیه مراحل خرید از ابتدا تا تحویل کالا همراهی نماییم.


چرا سفارش و واردات مستقیم ؟

سهولت سفارش :

سفارش به صورت مستقیم محدودیت تعداد خرید و همچین موجودی کالا وجود ندارد و شما میتوانید به  تعداد مورد نیاز خودخرید کنید .


قیمت منصفانه :

به دلیل این که هزینه هایی مثل انبارداری و خواب سرمایه و هزینه های جاری در این روش حذف گردیده  و پرداخت وجه خرید از ابتدا توسط سفارش دهنده  به صورت پیش سفارش میباشد، هزینه تمام شده کالا برای شما بسیار منصفانه بوده ودر مجموع تنها کارمزدی حدود 7 درصد جهت ارائه خدمات خرید دریافت می گردد.


تلاش بر تغییر سیاست بازار:

متاسفانه در حال حاضر شاهد  آن هستیم که برخی فروشگاه ها با استفاده از فرصت کمبود برخی اقلام در بازار و البته هجوم عزیزان به دلیل نیاز مبرم ، رقم هایی عجیب را از مشتریان طلب نموده و بعضا چهره ای حق به جانب  به خود گرفته اند.این روند به هیچ وجه قابل تغییر نیست مگر به خواست و تلاش همه ما.پس با هم تلاش کنیم تا بازار را به سوی تجارت سالم، اخلاقی و انسانی سوق دهیم. وقتی مشاهده می کنید که شخص، فروشگاه و یا گروهی از کمبود ها سوء استفاده می نمایند،لطفا با حفظ اتحاد و همبستگی از حمایت و خرید بی مورد پرهیز نمایید، تا ان شاالله به مرور همه کسبه به سمت فرهنگ اعتدال و انصاف حرکت نمایند. ان شا الله


حقوق ورودی کمتر:

در قوانین گمرکی جمهوری اسلامی ایران سفارش های که به صورت شخصی میباشد و ارزش تجاری ندارد مشمول تشریفات گمرکی نمیشود و به صورت معافیت حقوق ورودی و یا با حقوق ورودی بسیار اندک  ترخیص میشوند . پس از حمایت قانون گذار بهره مند شوید.این قوانین جهت رفاه عموم مردم ایران وضع گردیده است، اما متاسفانه به سبب عدم آگاهی عموم از قوانین کمتر کسی از این قوانین بهره مند می گردد.


حذف واسطه ها :

در تجارت آزاد و الکترونیک به سبک امروزی خبری از واسطه های پخش،عمده فروش و خرده فروش نیست وعرضه محصولات به صورت مستقیم (از تولید به مصرف) انجام می پذیرد، لذا محدودیت های سابق رفع و خرید های سفارشی شما به سهولت انجام خواهد شد.


صرفه جویی در هزینه ها :

بارها دیده شده خیلی از دوستان برای خرید و سفارش کالای مورد نظر، هر بار خود به کشورهای مختلف سفر میکنند و هزینه های زیادی را پرداخت میکنند تا به کالای مورد نظر خود دست یابندو البته بیشتر مواقع به سبب تجربه کم وعدم آشنایی به بازار محلی متحمل هزینه های نامتعارف گردیده اند. در حقیقت این نوع تجارت یک تجارت فراموش شده است و امروزه کمتر کسی با این پلن و تفکر به تجارت پرداخته و موفق می گردد.

بر اساس آمار موجود دوستان و عزیزانی که ما را لایق همکاری دانسته اند در خرید های خود درصدی بالغ بر 5 الی35  درصد در هزینه ها  صرفه جویی و کاهش داشته اند ، پس شما نیز از همه امکانات فراهم  شده استفاده کنید و لذت تجارت جهانی را احساس کنید .


کافیست شما هم با ما تماس بگیرید و ازمشاوره رایگان استفاده نموده و سرویس های ما را فقط برای یک بار استفاده کنید.


071-3232-2526

0917-110-1055

0937-110-1055

0939-410-1055

0935-510-1055