وایرشو (سر سیم لوله ای) دوبل سایز 1 Insulated Cord Terminal TE1008

168 تومان
کد کالا : 5389-3140
مدل کالا : Insulated-Cord-Terminal-TE1008
وزن : 1
موجودی : 52

مرور اجمالی

وایرشو (سر سیم لوله ای) دوبل سایز 1 Insulated Cord Terminal TE1008وایرشو جهت اتصال مطمئن و سریع یک سیم در یک سلول،سوکت و یا ترمینال از وایرشو های روکش دار استفاده می گردد. مورد استفاده و...

وایرشو (سر سیم لوله ای) دوبل سایز 1 Insulated Cord Terminal TE1008


وایرشو

جهت اتصال مطمئن و سریع یک سیم در یک سلول،سوکت و یا ترمینال از وایرشو های روکش دار استفاده می گردد. مورد استفاده وایرشو از این قرار است که وایرشو به نحوی روی سرِ سیم قرار می گیرد که قسمت عایق وایرشو روی ابتدای عایق سیم را پوشانده، و قسمت هادی وایرشو روی سیم برهنه که زیر ترمینال جا گذاری و پیچ میگردد قرار می گیرد. سپس وایرشو توسط ابزار پرس مناسب (بسته به سایز وایرشو) پرس می گردد تا اتصال مناسب و مطمئن بین وایرشو و سیم برقرار گردد. پس از آن، جهت اتصال سیم و ترمینال کافی است بدنه هادی وایرشو در سلول ترمینال مد نظر قرار گرفته و محکم گردد.

نحوه کار وایرشو

دو سیم وارد وایرشو دوبل شده و با ابزار مناسب پرس می شود تا ارتباط ناگسستنی فیزیکی بین سیم و وایرشو برقرار گردد. عایق وایرشو های دوبل نیز به صورت قیفی شکل طراحی شده تا دو سیم به سهولت در آن قرار گیرد. طول هادی مختلف برای هر سایز وایرشو جهت انطباق با انواع ترمینال ها موجود می باشد. جنس و رنگ روکش وایرشو های دوبل روکش دار مطابق با استاندارد DIN می باشدو معرف سایز مدل و مشخصات وایرشو می باشد.


از مزیت های عمده استفاده از وایرشو در سیم کشی، موارد ذیل را می توان نام برد:

اتصال مطمئن تر سیم به ترمینال

ایمنی بالاتر عایق کاری سیم

عدم نیاز به استفاده از چسب برق

سرعت کار بالاتر

ایجاد نظم و جلوگیری از کنده شدن سیم از ترمینال

سهولت در عیب یابی و بررسی


مشخصات:

جنس هادی: مس با خلوص ۹۹/۹۵%

آبکاری هادی: قلع

جنس روکش: PVC 


هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب