استپر موتور دور بالای هیبرید (Hybrid) 57HSE2N-D25 حلقه بسته (close loop) به همراه سرو درایور HBS57

946,000 تومان
مدل کالا : 57HSE2N-D25
Stock درحال تامین موجودی (15الی21 روز)

Overview

استپر موتور دور بالای هیبرید (Hybrid) 57HSE2N-D25 حلقه بسته (close loop)  به همراه سرو درایور HBS57HSS57 یک استپر موتور 2 فاز به همراه یک انکودر است که منجر به ایجاد سیستم کنترلی حلقه بسته...

استپر موتور دور بالای هیبرید (Hybrid) 57HSE2N-D25 حلقه بسته (close loop)  به همراه سرو درایور HBS57

HSS57 یک استپر موتور 2 فاز به همراه یک انکودر است که منجر به ایجاد سیستم کنترلی حلقه بسته و در نتیجه افزایش دقت استپر می شود. در این سیستم حلقه بسته میرایی گشتاور در سرعت بالا، بسیار کمتر از روش های معمول کنترل حلقه باز است، که این امر منجر به بهبود عملکرد موتور در سرعت بالا می شود. این موتور دارای تکنولوژی Load base است، یعنی میزان قدرت و جریان موتور وابسته به بار متصل به موتور ، تنظیم می شود و این امر موجب می شود که در مواقعی که بار زیاد نیست، جریان و توان تلفاتی (دما) زیاد نباشد و در واقع افزایش دما بصورت هوشمند کنترل می شود و منجر به افزایش طول عمر موتور می شود .این سیستم دارای آلارم خطای موقعیت است ( اگر موقعیت مکانی سیستمی که به کمک این موتور حرکت می کند از حد تعریف شده خارج شد، سیستم آلارم می دهد)، در نتیجه امنیت افزایش می یابد. درایور موجود در این پکیج، جایگزین بسیار خوبی برای درایور های استپر موتور های معمول است و این استپر موتور به همراه درایور سرو ، جایگزین بسیار خوبی برای بسیاری از سرو موتور های AC است.درایور موجود در این پکیج دارای چیپ کنترل موتور32 بیتی DSP و سیستم کنترلی حلقه بسته است. دارای قابلیت نصب چندین درایور روی هم به منظور نصب راحت تر و اشغال فضای کمتر می باشد. پورت ورودی سیگنال ها و پاور کنترل از طریق کابل فلت به منظور سیم کشی کمتر می باشد.ورودی ایزوله با کمترین لرزش و صدا می باشد. این پکیج شامل یک استپر موتور و یک سرو درایو هیبرید  می باشد.

مشخصات :

تعداد فاز : 2

زاویه گام : 1.8 درجه

طول موتور : 75 میلی متر

قطر شفت :8 میلی متر

گشتاور : 2N.m

رزولوشن انکودر : 1000PPR

اندوکتانس : 1.8mH±20%

دارای گواهینامه :CCC, CE, ISO, ROHS

ولتاژ : DC24V-70V

سرعت نامی : 1000rpm

حداکثر سرعت : 2000rpm
 نمودار آبی رنگ نمودار گشتاور برحسب سرعت استپر موتور نما 32 استاندارد را نشان می دهد و نمودار قرمز رنگ، نمودار گشتاور به سرعت استپر موتور نما32 حلقه بسته را نشان می دهد.

در تصویر فوق واحد طول میلی متر می باشد.

1397/02/25 11:10:12

با سلام گشتاور نامی این محصول چه طوری محاسبه میشه مثل استپ های معمولی گشتاورش چنده


پاسخ:
با سلام.
گشتاور : 2N.m
در صفحه مشخصات جدول نسبت دور به گشتاور قرار داده شده است.
لطفا به قسمت توضیحات محصول مراجعه نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب